HMK trampkarze cz.1 - MKS Krakus Nowa Huta

Aktualnosci_kategorie > Indywidualne
08.12.2019
Ruszyły rozgrywki z ramach Halowych Mistrzostw Krakowa trampkarzy i młodzików 2019.

W tegorocznej edycji Halowych Mistrzostw Krakowa trampkarzy i młodzików, organizowanej cyklicznie przez MZPN, MKS Krakus jest reprezentowany przez dwie drużyny trampkarzy oraz trzy drużyny młodzików.
1 grudnia rozgrywki zainaugurowali nasi trampkarze młodsi z rocznika 2006, którzy grają w grupie 7. Nasza drużyna, prowadzona przez trenera Pawła Migockiego, zmierzyła sie z AP Kmita Zabierzów, LKS Michałowianka oraz SMS Solne Miasto Wieliczka. Zespół zajął ostatecznie 2 miejsce w grupie, notując jedną porażkę, jedno zwycięstwo i remis.
Wyniki:
AP Kmita Zabierzów - MKS Krakus 5:0
MKS Krakus - SMS Wieliczka 2:1
MKS Krakus - LKS Michałowianka 3:3

Pierwsza drużyna trampkarzy z rocznika 2005 (grupa 10) rozegrała swoje mecze 7 grudnia. W pierwszym meczu Krakus pewnie pokonał Orzeł Piaski Wielkie 3:0. W kolejnym spotkaniu przyszło nam się zmierzyć z AS Płaszów. Niestety dekoncentracja naszych zawodników doprowadziła do straty dwóch bramek już na początku spotkania. Drużynie udało się zdobyć bramkę kontaktowa ,ale na więcej nie starczyło czasu i przegraliśmy spotkanie 1:2. W ostatnim meczu przyszło Krakusom zmierzyć się z drużyną Górnika Wieliczka II. Po wcześniejszych obserwacjach gry przeciwników nie można się było spodziewać łatwego meczu. Już pierwsze cztery akcje Górników potwierdziły nasze obawy i rywal prowadził 3:0. Jednak w miarę upływu czasu Górnik osłabł a nasi zawodnicy zaczęli punktować. Po zdobyciu pierwszej bramki Krakus zaczął prowadzić grę i zdobyliśmy kolejne dwie bramki. Stan meczu wynosił wtedy 3:3. Dosłownie w ostatniej akcji meczu Igor Sromek strzelił bramkę na 4:3 dla Krakusa, która jak się póżniej okazało dała nam pierwsze miejsce i awans do styczniowego finału.

Druga drużyna młodzików rozpoczęła zwoje zmagania 8 grudnia w grupie 2. Przeciwnikami byli KS Bronowianka, SMS Solne Miasto Wieliczka II, TS Węgrzce II. Ostatecznie zespół z dorobkiem 6 punktów zajął drugie miejsce.
Wyniki:
KS Bronowianka - MKS Krakus 5:0