Halastra Robert

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, trener posiadający licencję UEFA B od roku 2012. Uczestnik wielu kursów i konferencji poświęconych szkoleniu dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej. Przygodę z trenowaniem zaczynał w roku 2010 w Nadwiślanie Kraków, którego jest wychowankiem, prowadząc drużyny żaków i orlików. Wcześniej przez siedem lat był kierownikiem I drużyny seniorów oraz członkiem Zarządu KS Nadwiślan Kraków. Po dwóch latach pracy w Nadwiślanie przeniósł się do powstającej w Polsce Akademii Piłkarskiej Juventus Soccer School (obecnie Juventus Academy). Od roku 2014 pracował z żakami i orlikami Akademii Sportu Płaszów, doprowadzając drużynę z rocznika 2008 do finałów Halowych Mistrzostw Krakowa.

Pasjonat futbolu włoskiego.

Zelin Witold

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Przygodę trenerską rozpoczął w 2015 roku w Polonii Kraków, gdzie prowadził zajęcia z dziećmi w wieku 2-11 lat. Ponadto instruktor pływania oraz nauczyciel, wychowawca i trener w jednej z krakowskich szkół podstawowych. Posiada licencję UEFA Grassroots C, niebawem z uprawnieniami UEFA B. Odbył też kurs dotyczący przygotowania motorycznego, a także uczestnik wielu konferencji trenerskich. W 2016 roku podczas Gali Sportu Młodzieżowego, wyróżniony przez Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego za udział w programie „Mój Trener”. W 2019 roku nominowany w plebiscycie Gazety Krakowskiej w kategorii „Trener Roku”. W 2021 roku uczestnik stażu trenerskiego w Akademii Raków Częstochowa.

Ze sportem, a w szczególności z piłką nożną związany od dziecka. Grał w kilku klubach piłkarskich aż do klasy maturalnej – zakończył na szczeblu Małopolskiej Ligi Juniorów. W pracy trenera lubi patrzeć na rozwój i postępy swoich podopiecznych na przestrzeni lat oraz sprawiać żeby stawali się lepszymi sportowcami i ludźmi każdego dnia. Zwraca szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdego zawodnika, aby wydobyć z nich maksymalny potencjał możliwości. Piłka nożna to jego największa pasja, a przekazywanie jej młodym sportowcom na wszelkie możliwe sposoby jest największym celem. Dąży do tego, aby dzięki ciężkiej pracy nad sobą w połączeniu z zamiłowaniem do gry osiągnęli sukces w życiu sportowym i osobistym.