Michał Kusy

Trener z licencją UEFA Grassroots C. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne. Do niedawna czynny zawodnik klubów z Podkarpacia. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywał na obozach piłkars. Ich uśmiechy podczas treningów są zatem bezcenne. Jako trener pragnie nieustannie sie rozwijać i doskonalić, poszukując przy tym własnych rozwiązań. Od listopada 2022 trener w MKS Krakus Nowa Huta.

Zelin Witold

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Przygodę trenerską rozpoczął w 2015 roku w Polonii Kraków, gdzie prowadził zajęcia z dziećmi w wieku 2-11 lat. Ponadto instruktor pływania oraz nauczyciel, wychowawca i trener w jednej z krakowskich szkół podstawowych. Posiada licencję UEFA Grassroots C, niebawem z uprawnieniami UEFA B. Odbył też kurs dotyczący przygotowania motorycznego, a także uczestnik wielu konferencji trenerskich. W 2016 roku podczas Gali Sportu Młodzieżowego, wyróżniony przez Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego za udział w programie „Mój Trener”. W 2019 roku nominowany w plebiscycie Gazety Krakowskiej w kategorii „Trener Roku”. W 2021 roku uczestnik stażu trenerskiego w Akademii Raków Częstochowa.

Ze sportem, a w szczególności z piłką nożną związany od dziecka. Grał w kilku klubach piłkarskich aż do klasy maturalnej – zakończył na szczeblu Małopolskiej Ligi Juniorów. W pracy trenera lubi patrzeć na rozwój i postępy swoich podopiecznych na przestrzeni lat oraz sprawiać żeby stawali się lepszymi sportowcami i ludźmi każdego dnia. Zwraca szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdego zawodnika, aby wydobyć z nich maksymalny potencjał możliwości. Piłka nożna to jego największa pasja, a przekazywanie jej młodym sportowcom na wszelkie możliwe sposoby jest największym celem. Dąży do tego, aby dzięki ciężkiej pracy nad sobą w połączeniu z zamiłowaniem do gry osiągnęli sukces w życiu sportowym i osobistym.

Migocki Paweł

Nauczyciel wychowania fizycznego, pedagog, trener piłki nożnej z dwudziestoletnim stażem pracy ze wszystkimi kategoriami wiekowymi, począwszy od skrzatów kończąc na drużynach juniorskich i seniorskich. Trener z licencją UEFA A, którą zdobył w Szkole Trenerów PZPN w Warszawie. Przebywał na stażu u trenera Macieja Skorży w Wiśle Kraków. Uczestnik wielu konferencji poświęconych tematyce piłki nożnej. Dodatkowo instruktor pływania i koszykówki. Do jego pasji zalicza się trenowanie dzieci i młodzieży, pływanie i psychologia. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata Julii i malutkiej Alicji.