Kopyść Miłosz

Trener piłki nożnej z licencją UEFA B. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu na kierunku Sport. Zdobył roczne doświadczenie trenerskie przed dołączeniem do Krakusa, z którym jest związany poprzez grę w tym klubie przez 7 lat w sekcjach młodzieżowych. Posiada również kwalifikacje i doświadczenie jako trener personalny oraz trener przygotowania motorycznego. Uczestnik konferencji poświęconych szkoleniu dzieci i młodzieży w piłce nożnej, przygotowaniu motorycznemu oraz zdrowemu trybowi życia. Wcześniej aktywnie grał w piłkę nożną w krakowskich klubach, walczących w najwyższych ligach dziecięcych i młodzieżowych (Vice-Mistrzostwo Małopolskiej ligi Juniorów), następnie z epizodem w 3 lidze seniorów. Jako trener wymaga dyscypliny i zaangażowania w każdym treningu, a główny nacisk kładzie na wszechstronny rozwój zawodników oraz kształtowanie zdolności motorycznych.

Spytek Krzysztof

Posiada uprawnienia PZPN C. W Krakusie od września 2021. Prowadzi rocznik 2011 z którym ma przyjemność pracować już piąty sezon. Jego inspiracją jest uśmiech na twarzach dzieci z każdego dobrze wykonanego ćwiczenia, każdej bramki czy świetnej interwencji w obronie.

Jako zawodnik grał w piłkę od 10 roku życia do 19. Później zajął się pracą z dziećmi, co sprawia mu jeszcze większą przyjemność. Piłka nożna to jego pasja, którą chce przekazać młodym adeptom.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci w tym syna Huberta, który uwielbia jeździć z nami na turnieje i śmiało można powiedzieć że jest częścią naszej drużyny.

Sosin Grzegorz

W klubie Krakus Nowa Huta pracuje od 2015 roku. Jest wychowankiem naszego klubu, a praca z dziećmi jest jego pasją. Posiada uprawnienia UEFA B. W 2018 roku zdobył halowe Mistrzostwo Krakowa z rocznikiem 2005, a 2020 roku halowe Mistrzostwo Małopolski oraz 5 miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu z rocznikiem 2005.