Dębski Grzegorz

Student Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku terapia zajęciowa. Wychowanek Wieczystej Kraków, gdzie od najmłodszych lat przeszedł wszystkie szczeble szkolenia aż do poziomu seniorskiego. Dzięki pracy trenera nadal może realizować swoją największą pasje jaką jest piłka nożna. Obecnie w trakcie kursu UEFA Grassroots C, poprzednio pracował w Polonii Kraków. Największą radość sprawia mu satysfakcja i uśmiech dzieci po dobrym treningu. Jako trener chce się rozwijać i wciąż udoskonalać swój warsztat. Wie, że piłka nożna rozwija dzieci na wielu płaszczyznach i dzięki niej chce kształtować charaktery swoich podopiecznych.

Drabik Marcin

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, trener posiadający licencję UEFA B. Uczestnik wielu konferencji poświęconych szkoleniu dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej i przygotowania motorycznego. Przygodę z trenowaniem zaczynał w drużynie seniorów Polonii Kraków pod okiem Bogdana Sysło, gdzie grał w latach 2007-2017. Swoją pasję w 2012 roku postanowił przenieść do pracy z dziećmi. Po dwóch latach pracy w Polonii Kraków na mocy umowy partnerskiej przeniósł się z całym 2003 rocznikiem do Hutnika Kraków. W latach 2016-2021 ponownie Polonia Kraków. Na co dzień uśmiechnięty i opanowany, co bardzo pomaga w pracy z dziećmi. Lubi pracę jako trener, ponieważ jest to coś, co bardzo go interesuje i od dziecięcych lat zajmowało sporo czasu. Dzięki pracy z dziećmi realizuje swoją pasję jaką jest piłka nożna. Głównym celem pracy jako trener jest rozwój i polepszanie umiejętności piłkarskich u dzieci, ale także organizowanie wolnego czasu i zachęcanie do sportowego trybu życia. Od lipca 2021 trener w MKS Krakus Nowa Huta.

Stanisz Mateusz

Trener z licencja UEFA A. Wychowanek Wisły Kraków. Od seniora zawodnik kilku klubów Małopolskich od 4 ligi do A klasy. Pracę trenerską rozpoczął od 2014 roku i pracował w takich klubach jak Armatura Kraków (orlik/młodzik), Wróblowianka Wróblowice (trampkarz/junior), Bronowianka Kraków (młodzik/junior młodszy i starszy). Aktualnie prowadzi również drużynę seniorów Dragon Szczyglice (A klasa). W naszym klubie od 2020 roku pracuje z drużyną juniorów młodszych. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji trenerskich.