Michał Kusy

Trener z licencją UEFA Grassroots C. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne. Do niedawna czynny zawodnik klubów z Podkarpacia. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywał na obozach piłkars. Ich uśmiechy podczas treningów są zatem bezcenne. Jako trener pragnie nieustannie sie rozwijać i doskonalić, poszukując przy tym własnych rozwiązań. Od listopada 2022 trener w MKS Krakus Nowa Huta.

Kinga Kowalska

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne. W Krakusie Nowa Huta od 2022 roku. Trenerka piłki nożnej z licencją Grassroots C. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Grała w kilku klubach w lidze świętokrzyskiej, a następnie przeniosła się do krakowskiego klubu Wanda Kraków. Doświadczenie trenerskie zdobywała w Football Academy w Busku-Zdroju. Jako trenerka stara się przekazywać swoim podopiecznym zdobytą wiedzę oraz doskonalić ich indywidualne umiejętności zarówno piłkarskie, jak i interpersonalne. Uśmiech oraz sukces dzieci daje jej ogromną satysfakcję ze swojej pracy. Według niej głównym celem w kształceniu dzieci jest rozwój indywidualny, a także całej drużyny. Dąży do tego, aby młodzi zawodnicy pokonywali trudności i stawali się z treningu na trening coraz lepsi. Jako trenerka chce stale poszerzać swoje kwalifikacje i umiejętności piłkarskie.

Drabik Marcin

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, trener posiadający licencję UEFA B. Uczestnik wielu konferencji poświęconych szkoleniu dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej i przygotowania motorycznego. Przygodę z trenowaniem zaczynał w drużynie seniorów Polonii Kraków pod okiem Bogdana Sysło, gdzie grał w latach 2007-2017. Swoją pasję w 2012 roku postanowił przenieść do pracy z dziećmi. Po dwóch latach pracy w Polonii Kraków na mocy umowy partnerskiej przeniósł się z całym 2003 rocznikiem do Hutnika Kraków. W latach 2016-2021 ponownie Polonia Kraków. Na co dzień uśmiechnięty i opanowany, co bardzo pomaga w pracy z dziećmi. Lubi pracę jako trener, ponieważ jest to coś, co bardzo go interesuje i od dziecięcych lat zajmowało sporo czasu. Dzięki pracy z dziećmi realizuje swoją pasję jaką jest piłka nożna. Głównym celem pracy jako trener jest rozwój i polepszanie umiejętności piłkarskich u dzieci, ale także organizowanie wolnego czasu i zachęcanie do sportowego trybu życia. Od lipca 2021 trener w MKS Krakus Nowa Huta.