Miklasiński Paweł

Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie z tytułem mgr wychowania fizycznego i obronnego. Trener piłki nożnej z licencją UEFA B. Posiada również uprawnienia instruktora koszykówki, sportów siłowych, trenera personalnego, kierownika placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, wychowawcy kolonijnego i kierownika wycieczek szkolnych. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń z zakresu szkolenia dzieci i młodzieży oraz szeroko pojętego przygotowania motorycznego i programowania treningowego. Nauczyciel w jednej z krakowskich szkół średnich.  Właściciel siłowni Przystań Gym oraz trener personalny. Od najmłodszych lat związany ze sportem jako zawodnik. Od 2006 roku trener grup młodzieżowych w Polonii Kraków oraz późniejszy koordynator Szkółki Piłki Nożnej w tym klubie. W MKS Krakus Nowa Huta od 2021 roku pełni funkcje dyrektora Akademii. Jego główne założenie w pracy to zarażać pasją do aktywności fizycznej, która powinna towarzyszyć człowiekowi przez całe życie.