KONTAKT

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz zostać naszym partnerem?
Zadzwoń!

Informacje kontaktowe

Zarząd:

Stanisław Obszański – Prezes Klubu
Bogusław Kołaś – Skarbnik Klubu
Arkadiusz Gocal – Wiceprezes Klubu

Dyrektor Akademii Piłki Nożnej:

Adres klubu:

Os. Zgody 13a
31-950, Kraków

Kontakt telefoniczny i mailowy:

Kontakt do trenerów:

Grzegorz Dębski
(Żaki Młodzsze, gr. niebieska)
grzegorz.debski@mkskrakus.pl
+48 791 911 927

Marcin Drabik
(Żaki młodsze, gr. żółta)
marcin.drabik@mkskrakus.pl
+48 507 608 326

Robert Halastra
(Orliki Młodsze, gr. niebieska)
robert.halastra@mkskrakus.pl
+48 602 369 996

Krzysztof Jankowski
(Młodziki Młodsze, gr. żółta)
krzysztof.jankowski@mkskrakus.pl
+48 791 415 995

Miłosz Kopyść
(Orliki Starsze, gr. żółta)
milosz.kopysc@mkskrakus.pl
+48 791 763 330

Bartłomiej Króliczak
(Młodziki Młodsze, gr. niebieska)
bartlomiej.kroliczak@mkskrakus.pl
+48 792 031 996

Paweł Migocki
(Młodziki Starsze)
pawel.migocki@mkskrakus.pl
+48 504 229 929

Mateusz Miś
(Trampkarze Młodsi)
mateusz.mis@mkskrakus.pl
+48 502 178 957

Tomasz Pabian
(Trampkarze Starsi)
tomasz.pabian@mkskrakus.pl
+48 535 035 512

Kamil Sekuła
(Bramkarze)
kamil.sekula@mkskrakus.pl
+ 48 665 786 630

Grzegorz Sosin
(Orliki Starsze, gr. czerwona)
grzegorz.sosin@mkskrakus.pl
+48 516 114 249

Krzysztof Spytek
(Orliki Starsze, gr. niebieska)
krzysztof.spytek@mkskrakus.pl
+48 609 018 582

Mateusz Stanisz
(Juniorzy Młodsi)
mateusz.stanisz@mkskrakus.pl
+48 796 076 493

Krzysztof Swół
(Żaki Starsze, gr. żółta)
krzysztof.swol@mkskrakus.pl
+48 604 315 176

Jakub Szczepek
(Żaki Starsze, gr. żółta)
jakub.szczepek@mkskrakus.pl
+48 693 027 279

Witold Zelin
(Orliki Młodsze, gr. żółta)
witold.zelin@mkskrakus.pl
+48 796 796 468

Gdzie trenujemy?