KONTAKT

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz zostać naszym partnerem?
Zadzwoń!

Informacje kontaktowe

Zarząd:

Bogusław Kołaś – Prezes Klubu
Paweł Miklasiński – Wiceprezes Klubu
Stanisław Obszański – Członek zarządu
Robert Halastra – Członek zarządu

Dyrektor Akademii Piłki Nożnej:

Adres klubu:

Os. Zgody 13a
31-950, Kraków

Kontakt telefoniczny i mailowy:

Kontakt do trenerów:

Krzysztof Jankowski
(Grupy KIDS roczniki 2016 – 2020)
krzysztof.jankowski@mkskrakus.pl
+48 791 415 995

Jakub Szczepek
(Żaki Młodsze)
jakub.szczepek@mkskrakus.pl
+48 693 027 279

Marcin Drabik
(Żaki Starsze, gr. żółta)
marcin.drabik@mkskrakus.pl
+48 507 608 326

Kinga Kowalska
(Żaki Starsze, gr. niebieska)
kinga.kowalska@mkskrakus.pl
+48 784 854 728

Michał Kusy
(Żaki / Orliki gr. czerwona)
michal.kusy@mkskrakus.pl
+48 661 983 095

Robert Halastra
(Orliki Młodsze, gr. niebieska)
robert.halastra@mkskrakus.pl
+48 602 369 996

Mateusz Chorązki
(Orliki Młodsze, gr. żółta)
mateusz.chorazki@mkskrakus.pl
+48 791 862 442

Paweł Migocki
(Orliki Starsze gr. niebieska)
pawel.migocki@mkskrakus.pl
+48 504 229 929

Witold Zelin
(Orliki Starsze, gr. żółta)
witold.zelin@mkskrakus.pl
+48 796 796 468

Miłosz Kopyść
(Młodziki Młodsze, gr. żółta)
milosz.kopysc@mkskrakus.pl
+48 791 763 330

Grzegorz Sosin
(Młodziki Młodsze, gr. czerwona)
grzegorz.sosin@mkskrakus.pl
+48 516 114 249

Łukasz Gołąb
(Młodziki Starsze gr. niebieska)
lukasz.golab@mkskrakus.pl
+48 791 903 006

Krzysztof Jankowski
(Młodziki Starsze gr. żółta)
krzysztof.jankowski@mkskrakus.pl
+48 791 415 995

Tomasz Pabian
(Juniorzy Młodsi gr. II)
tomasz.pabian@mkskrakus.pl
+48 535 035 512

Mateusz Stanisz
(Juniorzy Młodsi gr. I)
mateusz.stanisz@mkskrakus.pl
+48 796 076 493

Kamil Sekuła
(Bramkarze starsi)
kamil.sekula@mkskrakus.pl
+ 48 665 786 630

Alessandro Magini
(Bramkarze młodsi)
alessandro.magini@mkskrakus.pl
+ 48 516 471 172

Gdzie trenujemy?