Kopyść Miłosz

Miłosz Kopyść - trener MKS Krakus

Trener piłki nożnej z licencją UEFA B. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu na kierunku Sport. Zdobył roczne doświadczenie trenerskie przed dołączeniem do Krakusa, z którym jest związany poprzez grę w tym klubie przez 7 lat w sekcjach młodzieżowych. Posiada również kwalifikacje i doświadczenie jako trener personalny oraz trener przygotowania motorycznego. Uczestnik konferencji poświęconych szkoleniu dzieci i młodzieży w piłce nożnej, przygotowaniu motorycznemu oraz zdrowemu trybowi życia. Wcześniej aktywnie grał w piłkę nożną w krakowskich klubach, walczących w najwyższych ligach dziecięcych i młodzieżowych (Vice-Mistrzostwo Małopolskiej Ligi Juniorów), następnie z epizodem w 3 lidze seniorów. Jako trener wymaga dyscypliny i zaangażowania w każdym treningu, a główny nacisk kładzie na wszechstronny rozwój zawodników oraz kształtowanie zdolności motorycznych. W naszym klubie pracuje z Grupą Żółtą Młodzików Starszych (r. 2011).