Mirosław Myca

Absolwent Wychowania Fizycznego w Krakowie w 2008, trener z licencją UEFA B od 2017 roku. Pracę z młodzieżą rozpoczął w 2008 w Szkółce Piłkarskiej Borek. Po zmianie nazwy na Podgórska Akademia Sportu aż do czerwca 2023 (złośliwi bądź życzliwi śmieją się, że legenda SP Borek). Pracował z wszystkimi młodzieżowymi kategoriami wiekowymi Skrzat, Żak, Orlik, Młodzik, Trampkarz, Junior młodszy, Junior Starszy. Całą przygodę jako trener, czyli 15 lat w jednej Akademii. Jako zawodnik reprezentowałem takie kluby jak: Wanda Kraków (wychowanek), Hutnik Kraków, Złomex Branice, LKS Niedźwiedź, Karpaty Siepraw, Pogoń Skotniki, Borek Kraków oraz zespoły futsalowe Gaszyńscy Kraków oraz Janbud Eura. Praca z młodzieżą to jego pasja, a trener to nie tylko trener, ale też przyjaciel. Zainteresowania: Piłka nożna, siatkówka, spacery w lesie (grzyby). W naszym klubie pracuje z Grupą Juniorów Starszych (r. 2005/2006).