Halastra Robert

Robert Halastra - trener MKS Krakus

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, trener posiadający licencję UEFA B od roku 2012. Uczestnik wielu kursów i konferencji poświęconych szkoleniu dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej. Przygodę z trenowaniem zaczynał w roku 2010 w Nadwiślanie Kraków, którego jest wychowankiem, prowadząc drużyny żaków i orlików. Wcześniej przez siedem lat był kierownikiem I drużyny seniorów oraz członkiem Zarządu KS Nadwiślan Kraków. Po dwóch latach pracy w Nadwiślanie przeniósł się do powstającej w Polsce Akademii Piłkarskiej Juventus Soccer School (obecnie Juventus Academy). Od roku 2014 pracował z żakami i orlikami Akademii Sportu Płaszów, doprowadzając drużynę z rocznika 2008 do finałów Halowych Mistrzostw Krakowa.

Pasjonat futbolu włoskiego.