BO MAŁOPOLSKA. GŁOSUJEMY !!!

📌 Zaczynamy ‼️ Ty głosujesz, my wdrażamy, Ty korzystasz ‼️

📋 Już od 15 maja można głosować na projekty w 7 edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Mamy nadzieję na powtórzenie zeszłorocznego sukcesu gdzie zebrana przez nas liczba poprawnie wypełnionych kart pozwoliła na realizację projektu. Dzięki niemu organizujemy cykl darmowych dla uczestników turniejów jubileuszowych czy też udało się zakupić mnóstwo nowego sprzętu treningowego.

Nasz projekt ma wymiar regionalny i znajdziecie go Państwo na liście Subregionu Miasta Kraków pod numerem:

💥 KOM 31 „OD MALUCHA KRZEWIMY SPORTOWEGO DUCHA – program wsparcia rozwoju młodych piłkarzy”. 💥

Zakłada on realizację darmowego dla uczestników cyklu turniejów piłki nożnej. W głosowaniu wziąć może udział każdy mieszkaniec Krakowa w wieku powyżej 16 lat. Dodatkowo można oddać głos na dowolny projekt o charakterze ogólnowojewódzkim.

📋 JAK GŁOSOWAĆ NA NASZ PROJEKT:

Głosy zbieramy tylko poprzez karty do głosowania. Będą one dostępne u trenerów lub do pobrania poniżej. Trenerzy zbierają karty wyłącznie do 13 czerwca 2024. Z okazji głosowania organizujemy konkurs. Szczegóły w informacji wysłanej przez SportBM.