BO MAŁOPOLSKA. GŁOSUJEMY !!!

📌 Zaczynamy ‼️ Ty głosujesz, my wdrażamy, Ty korzystasz ‼️

📋 Już od 15 maja można głosować na projekty w 6 edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W związku z ostatnimi zmianami w regulaminie Budżetu Obywatelskiego, w tej edycji mieszkańcy Małopolski będą mogli oddać aż 2 głosy. Jeden głos na zadanie o zasięgu ogólnowojewódzkim, drugi głos na zadanie regionalne.

Nasz projekt ma wymiar regionalny i znajdziecie go Państwo na liście Subregionu Miasta Kraków pod numerem:

💥 KOM 22 „OD MALUCHA KRZEWIMY SPORTOWEGO DUCHA – program wsparcia rozwoju młodych piłkarzy”. 💥

Zakłada on realizację darmowego dla uczestników cyklu turniejów piłki nożnej. W głosowaniu wziąć może udział każdy mieszkaniec Krakowa w wieku powyżej 16 lat.

📋 JAK GŁOSOWAĆ NA NASZ PROJEKT:

Głosy zbieramy tylko poprzez karty do głosowania. Będą one dostępne u trenerów lub do pobrania poniżej. Trenerzy zbierają karty wyłącznie do 15 czerwca 2023. Z okazji głosowania organizujemy konkurs. Szczegóły w informacji wysłanej przez SportBM.

📋 Prosimy o udostępnianie oraz zbieranie głosów wśród znajomych. Każdy głos jest ważny. Nie zmarnuj go !!!