Paweł Cerazy

Trener obecnie posiadający licencję Grassroots C. W trakcie kursu UEFA B. Z piłka nożna związany od 8 roku życia Do tej pory czynny zawodnik na pozycji bramkarza występujący na poziomie III i IV ligi. Jako trener i zawodnik non stop się rozwija poprzez różne konferencje trenerskie, kursy oraz staże. Poza pracą z bramkarzami i grupami młodzieżowymi zajmuje się przygotowaniem motorycznym we wszystkich kategoriach wiekowych. Pracował w między innymi w Widzewie Łódź, Bibiczance Bibice, APN Czeladź. Jest trenerem dla którego jakość pracy i postęp podopiecznych są najważniejsze. Piłka nożna to jego pasja i z nią wiąże swoją przyszłość. W naszym klubie pracuje jako pierwszy trener w Grupie Niebieskiej Orlika Starszego (r. 2012), Grupie Czerwonej Żaka (r. 2015/2016) oraz młodszymi grupami bramkarzy (r. 2012 – 2016).

Zelin Witold

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Przygodę trenerską rozpoczął w 2015 roku w Polonii Kraków, gdzie prowadził zajęcia z dziećmi w wieku 2-11 lat. Ponadto instruktor pływania oraz nauczyciel, wychowawca i trener w jednej z krakowskich szkół podstawowych. Posiada licencję UEFA Grassroots C, niebawem z uprawnieniami UEFA B. Odbył też kurs dotyczący przygotowania motorycznego, a także uczestnik wielu konferencji trenerskich. W 2016 roku podczas Gali Sportu Młodzieżowego, wyróżniony przez Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego za udział w programie „Mój Trener”. W 2019 roku nominowany w plebiscycie Gazety Krakowskiej w kategorii „Trener Roku”. W 2021 roku uczestnik stażu trenerskiego w Akademii Raków Częstochowa.

Ze sportem, a w szczególności z piłką nożną związany od dziecka. Grał w kilku klubach piłkarskich aż do klasy maturalnej – zakończył na szczeblu Małopolskiej Ligi Juniorów. W pracy trenera lubi patrzeć na rozwój i postępy swoich podopiecznych na przestrzeni lat oraz sprawiać żeby stawali się lepszymi sportowcami i ludźmi każdego dnia. Zwraca szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdego zawodnika, aby wydobyć z nich maksymalny potencjał możliwości. Piłka nożna to jego największa pasja, a przekazywanie jej młodym sportowcom na wszelkie możliwe sposoby jest największym celem. Dąży do tego, aby dzięki ciężkiej pracy nad sobą w połączeniu z zamiłowaniem do gry osiągnęli sukces w życiu sportowym i osobistym.