Piotr Kluszczyński

Trener z licencją UEFA Grassroots C. Aktualnie w trakcie kursu UEFA B. Ukończył licencjat na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Dalej kontynuuję naukę zarówno na tej uczelni jak i Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Zarządzanie w Sporcie. Jego kariera jako zawodnika trwa do chwili obecnej. Gra on na pozycji bramkarza w klasie okręgowej. Piłka nożna towarzyszy mu od najmłodszych lat i jest nieoderwaną pasją, która zaczęła się na poziomie zawodnika, a jest kontynuowana na poziomie trenerskim, aby swoje doświadczenie móc przekazać innym osobom. Do niedawna był trenerem drużyny Iskra Pałecznica w kategorii Młodzik. Praca z najmłodszymi daje mu wielką satysfakcję. Każdy uśmiech dziecka napędza go do ciągłego rozwoju i doskonalenia. Jest osobą ambitną, która dąży do rozwiązania wszelkich sytuacji i poszukuje własnych rozwiązań. W naszym klubie pracuje jako pierwszy trener z Grupą Niebieską Żaków (r. 2015 / 2016) oraz drugi trener w Grupie Żółtej tego samego rocznika.

Łukasz Gołąb

Trener z licencją Grassroots C. Ukończył licencjat na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Nadal kontynuuje studiowanie na tej uczelni. Jest również trenerem w klubie KS Nadwiślan Kraków. Swoją przyszłość wiąże z piłką nożną jako trener i w tej dziedzinie ciągle się rozwija. W trakcie pracy zbiera kolejne doświadczenie trenerskie i ma nadzieje na rozwój każdego ze swoich podopiecznych. W naszym klubie pracuje jako pierwszy Grupy Niebieskiej Trampkarzy Młodszych (r. 2010).

Michał Kusy

Trener z licencją UEFA Grassroots C. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne. Do niedawna czynny zawodnik klubów z Podkarpacia. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywał na obozach piłkars. Ich uśmiechy podczas treningów są zatem bezcenne. Jako trener pragnie nieustannie sie rozwijać i doskonalić, poszukując przy tym własnych rozwiązań. Od listopada 2022 trener w MKS Krakus Nowa Huta. W naszym klubie pracuje jako pierwszy trener w Grupie Niebieskiej Żaków (r. 2015 / 2016) oraz asystent w grupach Żółtej i Czerwonej tego samego rocznika.