OD MALUCHA KRZEWIMY SPORTOWEGO DUCHA

Zaczynamy! Ty głosujesz, my wdrażamy, Ty korzystasz !

Już można oddawać głosy na projekty w ramach 5 edycji BO Małopolska. Nasz projekt znajdziecie Państwo na liście Subregionu Miasta Kraków pod numerem KRK24 „OD MALUCHA KRZEWIMY SPORTOWEGO DUCHA – program wsparcia rozwoju młodych piłkarzy”. Zakłada on realizację darmowego dla uczestników cyklu olimpiad ogólnorozwojowych oraz turniejów piłki nożnej. W głosowaniu wziąć może udział każdy mieszkaniec Krakowa w wieku powyżej 16 lat.

JAK GŁOSOWAĆ NA NASZ PROJEKT:

  1. Wejdź na stronę https://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie

    Należy podać podstawowe dane osobowe i oznaczyć wymagane oświadczenia.

  2. Kliknij „DALEJ” i wybierz nasz projekt

    Numer zadania KRK24
    Nazwa zadania „OD MALUCHA KRZEWIMY SPORTOWEGO DUCHA – program wsparcia rozwoju młodych piłkarzy.”

  3. Kliknij „ZAGŁOSUJ”

Prosimy o udostępnianie oraz zbieranie głosów wśród znajomych. Każdy głos jest ważny. Nie zmarnuj go !!!

Dziękujemy !!!