Półkolonia Kraków – informacje.

Już w najbliższy poniedziałek (17.01) rozpoczynamy półkolonię dla naszych zawodników.

Czas trwania: 5 dni
Data: 17.01.2022 (poniedziałek) – 21.01.2022 (piątek) w godzinach 7.30 – 16.00
Miejsce: SP 37 os. Stalowe 18

Najważniejsze informacje:

– W pierwszy dzień proszę pamiętać o oddanie do trenerów oświadczeń Covid oraz uzupełnienie ewentualnych braków w dokumentacji (podpisany regulamin, karta obozowa).

– Dzieci należy przyprowadzać w godzinach 7.30 – 8.00.

– Odbiór dzieci następuje w godzinach 15.30 – 16.00. Może to zrobić tylko prawny opiekun lub inna osoba za okazaniem upoważnienia. Odbiór należy odnotować podpisem u trenera prowadzącego. Druk do pobrania.

– Prosimy o nie wjeżdżanie i nie parkowanie przy ulicy wzdłuż szkoły (jest znak zakazu wjazdu). Można zostawić samochód przy ulicy Bulwarowej lub Orkana.

– Wejście do szkoły następuje przez główne drzwi. Rodzice mają wstęp tylko do „holu”. Do szatni dzieci będą kierowane przez trenerów. Przy odbiorze dzieci również prosimy o oczekiwanie w tym samym miejscu (przepisy Covidowe).

– Prosimy o przyprowadzanie dzieci po zjedzonym śniadaniu. Zawodnicy mają zapewniony obiad (zupa, drugie danie) oraz podwieczorek.

– Każda grupa ma zaplanowane dwa wyjścia rekreacyjne (Zoltar Park oraz PrzeWrotki z instruktorem).

– Przypominamy o zakazie używania telefonów komórkowych.

– Niezbędne wyposażenie to bidon na wodę (wodę zapewnia klub), treningowy strój klubowy (dostosowany do warunków pogodowych, na boisku pod balonem jest ok 10 stopni C), obuwie halowe.

Podział na grupy: