Wiosenny harmonogram treningów.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 2.04.2024 – 21.06.2024 dla wszystkich grup będzie obowiązywał wiosenny harmonogram treningów.

✅ Grupy KIDS (roczniki 2017 – 2021)
Trener Jakub Szczepek
Zespół Szkół Poligraficzno Medialnych os. Tysiąclecia 38

📌 Roczniki (2020 – 2021)
Poniedziałki 17.15 – 18.00

📌 Roczniki (2018 / 2019)
Poniedziałek 18.00 – 19.00
Środa 17.00 – 18.00

📌 Rocznik (2017 / 2018) Grupa Żółta
Poniedziałek i środa 19.00 – 20.00

📌 Rocznik (2017 / 2018) Grupa Niebieska
Środa i piątek 18.00 – 19.00

✅ Żaki (rocznik 2015 / 2016):
📌 Grupa Niebieska:
Trener Michał Kusy
Poniedziałek i środa 18.30 – 20.00 (boisko przy SP 13O, os. Oświecenia 30)
Piątek 18.30 – 20.00 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – sztuczna trawa)

📌 Grupa Żółta:
Trener Piotr Kluszczyński
Poniedziałek i środa 17.00 -18.30 (boisko przy SP 13O, os. Oświecenia 30)
Piątek 17.00 -18.30 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – sztuczna trawa)

📌 Grupa Czerwona:
Trener Łukasz Gołąb
Poniedziałek 18.30 – 20.00 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – sztuczna trawa)
Wtorek i Czwartek 17.00 – 18.30 (boisko przy SP 13O, os. Oświecenia 30)

✅ Orliki Młodsze (rocznik 2014):
📌 Grupa Żółta:
Trener Marcin Drabik
Poniedziałek, środa, piątek 18.30 – 20.00 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – sztuczna trawa)

📌 Grupa Niebieska:
Trener Kinga Kowalska
Poniedziałek, środa, piątek 17.00 -18.30 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – sztuczna trawa)

✅ Orliki (rocznik 2014 / 2013):
📌 Grupa Czerwona:
Trener Paweł Cerazy
Poniedziałek 17.00 -18.30 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – sztuczna trawa)
Wtorek i Czwartek 18.30 – 20.00 (boisko przy SP 13O, os. Oświecenia 30)

✅ Orliki Starsze (rocznik 2013):
📌 Grupa Niebieska:
Trener Robert Halastra
Wtorek, czwartek 18.30 – 20.00 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – sztuczna trawa)
piątek 18.30 – 20.30 (boisko przy SP 13O, os. Oświecenia 30)

📌 Grupa Żółta:
Trener Mateusz Chorązki
Wtorek, czwartek 17.00 – 18.30 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – sztuczna trawa)
piątek 17.00 – 18.30 (boisko przy SP 13O, os. Oświecenia 30)

✅ Młodziki Młodsze (rocznik 2012):
📌 Grupa Żółta:
Trener Witold Zelin
Wtorek, czwartek, piątek 18.30 – 20.00 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – naturalna trawa)

📌 Grupa Niebieska:
Trener Paweł Cerazy
Poniedziałek 18.30 – 20.00 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – naturalna trawa przy THM)
Środa, piątek 18.30 – 20.00 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – naturalna trawa)

✅ Młodziki Starsze (rocznik 2011):
📌 Grupa Czerwona:
Trener Grzegorz Sosin
Poniedziałek, środa 17.00 – 18.30 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – trawa naturalna)
Piątek 17.00 – 18.30 (boisko pod balonem MOS Wschód os. Kalinowe 18)

📌 Grupa Żółta:
Trener Miłosz Kopyść
Wtorek, piątek 17.00 – 18.30 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – trawa naturalna)
Czwartek 18.30 – 20.00 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – trawa naturalna)

✅ Trampkarze (rocznik 2009 / 2010):
📌 Grupa Żółta:
Trener Krzysztof Jankowski
Poniedziałek, środa 18.30 – 20.00 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – trawa naturalna)
Piątek 18.30 – 20.00 (boisko pod balonem MOS Wschód os. Kalinowe 18)

📌 Grupa Niebieska:
Trener Łukasz Gołąb
Poniedziałek 17.00 – 18.30 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – naturalna trawa przy THM)
Środa, piątek 17.00 – 18.30 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – trawa naturalna)

✅ Junior Młodszy (rocznik 2007/2008)

📌 Junior Młodszy I
Trener Mateusz Stanisz
Poniedziałek 18.30 – 20.00 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – naturalna trawa)
Środa 19.30 – 21.00 (boisko ze sztuczną nawierzchnią AS Progres, ul Ptaszyckiego)
Czwartek 19.30 – 21.00 (boisko ze sztuczną nawierzchnią AS Progres, ul Ptaszyckiego)
Piątek 19.30 – 21.00 (boisko ze sztuczną nawierzchnią AS Progres, ul Ptaszyckiego)

📌 Junior Młodszy II
Trener Tomasz Pabian
Wtorek 19.30 – 21.00 (boisko ze sztuczną nawierzchnią AS Progres, ul Ptaszyckiego)
Czwartek 19.30 – 21.00 (boisko ze sztuczną nawierzchnią AS Progres, ul Ptaszyckiego)
Piątek 19.30 – 21.00 (boisko ze sztuczną nawierzchnią AS Progres, ul Ptaszyckiego)

✅ Junior Starszy (rocznik 2005/2006)
📌 Trener Mirosław Myca
Poniedziałek 17.00 – 18.30 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – trawa naturalna)
Wtorek 19.30 – 21.00 (boisko ze sztuczną nawierzchnią AS Progres, ul Ptaszyckiego)
Środa 19.30 – 21.00 (boisko ze sztuczną nawierzchnią AS Progres, ul Ptaszyckiego)

Czwartek 17.00 – 18.30 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – trawa naturalna)

Harmonogram ulegnie zmianie w chwili możliwości powrotu do treningów na boisku KS Albertus. Dotyczy treningów odbywających się wg. powyższego harmonogramu na obiektach: THM, AS Progres, MOS os. Kalinowe.

✅ Treningi bramkarskie roczniki 2015 – 2016
Trener Paweł Cerazy
Piątek 16.30 – 17.30 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – THM)

✅ Treningi bramkarskie roczniki 2013 – 2014
Trener Paweł Cerazy
Piątek 17.30 – 18.30 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – THM)

✅ Treningi bramkarskie roczniki 2005 – 2010
Trener Kamil Sekuła
Wtorek 17.30 – 18.30 (boisko MOS Wschód – trawa naturalna)

✅ Treningi bramkarskie roczniki 2011 – 2012
Trener Kamil Sekuła
Wtorek 18.30 – 19.30 (boisko MOS Wschód, os. Szkolne 39 – sztuczna trawa)

✅ Przypominamy młodszym grupom zasady treningów w zależności od pogody:
– z wyjątkiem szczególnych przypadków trenerzy zawsze są na boisku w godzinach treningu,
– rodzice decydują czy pogoda jest odpowiednia dla dziecka na trening,
– ubiór dziecka powinien być dostosowany do warunków pogodowych,
– wierzchni ubiór – wyłącznie klubowy,
– w deszczu trenujemy (ewentualnie przy obfitych opadach czekamy w szatni),
– podczas burzy nie trenujemy.